Présenter votre candidature pour Verksamhetsutvecklare
Har du skyddade personuppgifter? Kontakta då ansvarig hr-specialist (se kontaktuppgifter i annonsen) som hjälper dig att registrera din ansökan. Fortsätt alltså inte med din ansökan här.
1. Om du har skyddade personuppgifter ska du inte registrera din ansökan här. *
Jag bekräftar att jag inte har skyddade personuppgifter
2. Vad gör dig intresserad av det här jobbet?
(Pas obligatoire)
0 / 500
3. Beskriv vad du kan bidra med i det här jobbet.
(Pas obligatoire)
0 / 500
4. För att jag ska gå vidare i rekryteringsprocessen krävs det att jag uppfyller vissa grundkrav. Jag är införstådd med att Skatteverket kommer att göra ett första urval baserat på hur jag svarar på följande frågor utifrån kravprofilen (d v s utbildning och erfarenhet) i annonsen. *
Jag accepterar
5. Möjliga placeringsorter presenteras nedan. Vänligen välj den/de orter du är intresserad av. *
Falun
Gävle
Göteborg
Jönköping
Karlstad
Ludvika
Simrishamn
Skellefteå
Sundbyberg
Södertälje
Uppsala
Västervik
Örebro
Östersund
6. Har du en högskoleutbildning om minst 180 hp/120 p inom ett för tjänsten relevant område alternativt aktuell arbetslivserfarenhet av kvalificerat arbete inom ett för tjänsten relevant område? *
Oui
Non
7. Om du har en högskoleutbildning om minst 180hp inom ett för tjänsten relevant område, vänligen ladda upp intyg/betyg som styrker detta.
(Pas obligatoire)
Types de fichiers acceptés:
pdf, txt, rtf, docx, doc, odt
Taille maximale du fichier:
40MB
Fichiers téléchargés
0
/
5
(Nombre minimum de fichiers: 0)
Téléchargement de fichiers en cours TéléchargerTéléchargement de fichiers en cours
Nous utilisons les cookies pour la connexion, pour une meilleure expérience utilisateur, pour les liens de partage, et dans certains cas pour la commercialisation et pour la collecte de statistiques.